top of page

ICEBERG

Андрій Каширський

Вік: 16 років

Місто: Судова Вишня

Ідея: Огранізація безкоштовних інтерактивних уроків англійської мови

для учнів початкової школи міста Судова Вишня.

Наше місто було зовсім неактивним. Його життям та проблемами майже ніхто не цікавився. Команда проекту вирішила змінити це, тому ми й реалізували «ICEBERG». Крім того, що ми слідували цілі нашого проекту - допомагати дітям та навчати англійської, ми розбудили свідомість місцевих жителів: зараз вони самі розробляють подібні проекти.

Опис проекту організатором:

Під час нашого проекту під назвою «ICEBERG», ми розламували "лід знань" протягом 4 уроків! Як відомо, англійська є дуже важливою в усіх сферах нашого життя, особливо для молоді. Наша волонтерська команда втілила в життя саме цей соціальний проект заради вирішення таких проблем, як непродуктивність та важкість у розумінні та сприйнятті уроків у школі, дорогі приватні уроки англійської. Наслідком таких проблем може стати майбутнє покоління українців, що не матимуть базового рівня англійської. Спершу ми провели піар-кампанію у нашому місті та школі, роздаючи флаєри та запитуючи людей про важливість вивчення англійської мови. Нашою ціллю було допомогти та розважити дітей, провести їх вільний час правильно, випробувати рівень англійської , пробудити інтерес до вивчення іноземних мов, розвинути комунікабельність та створити зовсім новий простір вивчення англійської для учнів. Приміщення для реалізації надала Міська рада та керівництво школи.

ICEBERG
Up-bottom waste bin

Старість у радості

Олександра Тарасенко

Вік:16 років

Місто: Кропивницький

Ідея проекту: Підтримка людей похилого віку та людей з психічними вадами молодим поколінням.

Опис проекту організатором:

Проект був проведений у Кропивницькому психоневрологічному пансіонаті у співпраці з його геріатричним відділом. Ідея проекту пройшла через багато змін з часом.

Перш ніж я вперше поїхала до пансіонату, я думала, що ці люди жили в жахливих умовах, і всім їм необхідні гроші для нормального життя. Проте все виявилося інакше: на щастя, ці люди живуть у хороших умовах, але в чому їм насправді бракує любові та уваги з боку інших, особливо з боку молоді. Окрім того, планувалося закликати молодь не забувати про людей похилого віку - наших бабусь і дідусів. Тому я вирішила організувати дитяче талант шоу та запросити людей похилого віку на це шоу.

Багато учнів і дошкільнят взяли участь, бо хотіли показати свій талант у співі, танцях, декламації віршів та розповідей та грі на музичних інструментах.

Після візиту всі бачили сльози радості на обличчях людей похилого віку, і це було найбільшою нагородою, яку я могла отримати”ю.

Un-bottom waste bin

Катерина Малкіна

Вік: 16 років

Місто: Маріуполь

Ідея: Пошук інновативного способу переробки поліетилену з метою мінімалізації рівня забруднення навколишнього середовища. 

Опис проекту організатором:

Проект має два аспекти: науковий і соціальний.

Наукова сторона проекту (реалізація якого тривала два роки) полягала в дослідженні та створенні нової технології утилізації поліетиленових відходів - "біо-утилізації" та розробки першого робочого прототипу.

Соціальна частина проекту полягає у створенні робочого прототипу та спробі використати

її на невеликих комунальних межпризах, а також організувати обговорення у моєму комунальному закладі з підлітками (14-17 років). Метою обговорення, яке відбулося 19 грудня, було пояснити ідею та важливість екологічних проблем, зібрати пропозиції та зробити студентів більш освіченими у сфері забруднення навколишнього середовища.

Старіст у радості
Культурне різноманіття

Культурне різноманіття

Анна Булава

Вік: 18 років

Місто: Харків

Ідея: Лекція на тему культурного різноманіття в контексті сучасної України.

Обовязки, вимоги, завдання. 

Опис проекту організатором:

Втілення проекту складалося із кількох етапів. Спочатку я провела два опитування щодо культурного різноманіття серед серед української та іноземної молоді Харкова, що дозволило мені дізнатися їхню думку про масштаби такого різноманіття в межах нашого міста і про його вплив на різні аспекти їхнього життя. На заході були присутні експерти із політики й міжнародних відносин, тож протягом лекції у всіх була можливість дізнатися професійну оцінку питання. Моя одногрупниця Мерджен з Туркменістану, також погодилася взяти участь у лекції і розповіла про свій досвід життя в Україні.

Загалом, на заході були як дорослі люди, так і молодь, і саме це посприяло жвавій дискусії про культурне різноманіття з різних точок зору. Під час лекції учасники виявили найголовніші проблеми, із якими стикаються іноземні студенти, коли навчаються в Україні, та обговорили шляхи їхнього вирішення.

Я вдячна КАКТУСу, МФ “Відродження” і всім, хто підтримав мене в моїй ініціативі та її втіленні. Я впевнена, що це ще не кінець, а початок чогось захопливого!

Спадщина

Тигран Согоян

Вік:18 років

Місто: Київ

Ідея проекту: Захист національних культурних пам’яток та заохочення фінансування на їх відновлення. Ціль проекту - створення соціальної реклами, яка порівнює зовнішній вигляд сучасної будівлі із тим, як вона виглядала сотні років тому.

Опис проекту організатором:
Україна може пишатися більше ніж 160 архітектурними пам’ятками, однак тільки 22 (13%) забезпечені стабільною фінансовою підтримкою від українського уряду або ЮНЕСКО. На жаль, решта нашої спадщини знаходиться в критичному стані через недбалість і політиків, і звичайних людей.
Я створив акаунти у соцмережах Інстаграм і Фейсбук, де періодично висвітлюю інформацію щодо цих архітектурних пам’яток. Постер, на якому зображена будівля сьогодні і століття тому, також доповнений інформацією про актуальність проблеми. Таким чином я розповсюджую це всією Україною та заохочую людей залучитися до масового відновлення історичних будівель.

Facebook: https://www.facebook.com/Ourheritageua/
Instagram: https://www.instagram.com/value.heritage/

  • YouTube - Grey Circle
  • 2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

+380674022713

+380631911646

Community Action Ukrainian Style

Blossoming since 2009

  • YouTube - Grey Circle
  • 2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Community Action Ukrainian Style

bottom of page